wtorek, 12 kwietnia 2011

Pierwszy dzień.

Dziś mija okrągłe 50 lat od chwili kiedy pierwszy człowiek spojrzał na ziemię z większej perspektywy. Ale nie zapominajmy, że było to efektem wyścigu zbrojeń. Taka sama rakieta, która wyniosła Gagarina w Kosmos, mogła przynieść śmierć. Kryzys Kubański; Tak mało brakowało aby w realnym świecie zaistniały takie postacie jak: Artem z Metra 2033, Borys z mojej opowieści bądź Dawid z powieści Moniki. Nie mnie oceniać co by było lepsze. Ale sądzę, że wtedy nie mógł bym prowadzić tego bloga. Siedział bym gdzieś w piwnicy z zaostrzonym patykiem i walczył o życie. ;-).  Na tę okazję dedykuję wam odrobinę humoru w postaci skeczu jednego z amerykańskich komików !!!. Co by było gdyby mądrzy ludzie umarli... Straszna wizja ;).

2 komentarze:

  1. Jakby nie patrzeć, ten skecz doskonale obrazuje to, co stanie się z człowiekiem kiedy nadejdzie koniec świata. Nie ważne jaki będzie koniec: czy bomby, czy asteroida, czy ufo czy może jakiś Mojżesz, ale człowiek zacznie się cofać, a potem znów odkrywać świat.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak ! dokładnie ! Człowiek jest już tak wysoko, że jedyną drogą jest ścieżka w dół. A co do skeczu. Ja naprawdę nie wiem jak działa komputer ;-).

    OdpowiedzUsuń