piątek, 4 maja 2012

BRWIKON 2012 - Konwent Fantastyki!

Obecnie pracujemy nad naszym udziałem w konwencie Brwikon, ze względu na to działalność na blogu może być spowolniona (za co przepraszamy), ponieważ przygotowania wymagają od nas wielkich nakładów pracy. Jednocześnie chcielibyśmy Was wszystkich zaprosić do udziału w tym jakże świetnym wydarzeniu. Kilka dni pełnych wrażeń!

Ekipa post-apo-2012 bierze czynny udział we współtworzeniu Brwikonu. Nasze stoisko będzie funkcjonować pod hasłem "Postapo to nie hobby! Postapo to styl życia!"

Na swoim stoisku będziemy promować także naszych przyjaciół prowadzących strony o tematyce postapokaliptycznej:
-Trzynasty Schron
-Pawelet.pl
-Zona!
-Post-apo.pl

Planujemy w miarę możliwości relacjonować przebieg Brwikonu z naszej perspektywy, aktualizując status na Facebooku (znajdź nas na FB ;)) co około godziny podczas trwania konwentu.

OFICJALNA STRONA BRWIKONU

PROGRAM BRWIKONU


3 komentarze:

 1. hej, czemu mój komentarz nie został opublikowany? :((( ja chcę relację z Brwikonu :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaka była treść komentarza? Niestety, być może to działanie sił wyższych lub złośliwość rzeczy martwych, gdyż my nie usuwamy nigdy żadnych komentarzy, nawet, jak są niemiłe ;)

  Relacja z Brwikonu będzie publikowana na bieżąco na naszej stronie fanowskiej na Facebooku, gdy tylko ten konwent zostanie oficjalnie rozpoczęty, czyli już 19 i 20 maja! Relacja na blogu zostanie zamieszczona, gdy skompletujemy niezbędne materiały.

  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm może coś źle wcisnąłem. Nie ważne. Dzieki, że odpowiedzieliście.

  Czekamy na pełną wersję relacji z brwikonu + jak najwięcej zdjęć, bo jesteście super. Świetny sprzęt, dużo fajnego stuff'u, ale nie udało się załapać na zapalniczkę :((( podobno były wypasione.

  OdpowiedzUsuń