poniedziałek, 28 maja 2012

Konkurs "Mutant Geigera"

Nadeszła chwila, kiedy postanowiliśmy ogłosić konkurs dla naszych wiernych fanów. Zadanie konkursowe jest, miejmy nadzieję, proste, a zwycięstwo daje Wam możliwość zdobycia ciekawych nagród. Za pierwsze miejsce laureat otrzyma  książkę "Schron 7/7" Anny Starobiniec oraz zapalniczkę benzynową z wizerunkiem broni palnej (podobne można było zakupić na naszym stoisku na Brwikonie), za zdobycie drugiego miejsca czeka nagroda - książka "Struktura" Michała Protasiuka, a za trzecie miejsce otrzymuje się zapalniczkę benzynową.
Konkurs zostaje uroczyście rozpoczęty dziś, a prace można nadsyłać do 17 czerwca 2012 roku.


A teraz zadanie konkursowe. Proszę czytać uważnie...


Wiktor wyjrzał zza rogu i ścisnął spoconą rękę na karabinie. Mimo, że jeszcze nie widział mutanta, już go słyszał. Do uszu dotarł dziwny, chrapliwy oddech i ciężkie kroki. Poznał po odgłosach, że to nazywany przez stalkerów mutant Geigera. Gorszy od człekokształtnych milczków i pokrytych łuskami jaszczurowców razem wziętych.
Spojrzał ze zdenerwowaniem pod swoje nogi. Ledwo utrzymywał równowagę na walącej się podłodze. Balansował ciałem, żeby nie spaść kilka pięter w dół. Budynek, a właściwie jego zachowana połowa, od czasu, gdy w okolicy spadło kilka bomb atomowych, był mocno nadwyrężony. Wiktor nie chciał, aby mutant usłyszał najlżejszy dźwięk, wręcz bał się oddychać.
Wtem jego stopa nieznacznie się obsunęła, wydając szelest, a spod buta oderwał się kawałek betonu. Wiktor z zamarłym sercem obserwował wirujący w powietrzu szary kamień ciągnięty w dół siłą grawitacji. Czas lotu kamienia trwał wieczność. Nieskończona wieczność, pełna ciszy, jakby zamarł cały świat.
Moment, w którym kamień uderzył w podłogę kilka pięter poniżej, był jedną z najgorszych chwil w życiu Wiktora. Ostry dźwięk przeszył powietrze niczym brzytwa. Mutant zatrzymał się. Węszył i nasłuchiwał. Wiktor stężał i przylgnął do ściany.
Odważył się ponownie spojrzeć za róg. To, co zobaczył, sprawiło, że strach zmroził mu krew w żyłach, a włosy na całym ciele stanęły dęba. Ręce zaczęły mu drżeć, z trudem utrzymywał broń. Nogi się pod nim ugięły, a krew huczała mu w głowie. Widok mutanta był przerażający…
Narysuj lub namaluj swoje wyobrażenie mutanta, którego zobaczył Wiktor.


Regulamin konkursu:
 1. Konkurs nosi oficjalną nazwę "Mutant Geigera" i jest organizowany przez twórców bloga post-apo-2012.
 2. Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić profil post-apo-2012 na Facebooku i wysłać na adres postapo2012@gmail.com skan odręcznego rysunku wykonanego dowolną techniką (ołówek, kredki, farby,  o wymiarach najwyżej 297mm x 210 mm w formacie jpeg, bmp (nie przyjmujemy prac wykonanych w programach graficznych), podając swoje imię i nazwisko. Można również przysłać fotografię przedstawiającą rysunek (wymagana dobra jakość zdjęcia). Rysunek ma przedstawiać mutanta, zgodnie z założeniami konkursu.
 3. Rysunek musi być oryginalny, wykonany przez uczestnika. Prace cudze i skopiowane z innych źródeł, którym autor przypisał sobie autorstwo, będą dyskwalifikowane.
 4. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną pracę.
 5. Nagrodami w konkursie są:
  1. Za pierwsze miejsce: Książka „Schron 7/7” Anny Starobiniec oraz zapalniczka benzynowa,
  2. Za drugie miejsce: Książka „Struktura” Michała Protasiuka,
  3. Za trzecie miejsce: Zapalniczka benzynowa.
 6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia. Konkurs trwa do 17 czerwca 2012 roku do godziny 23:59.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w najbliższym możliwym terminie na łamach bloga post-apo-2012 i na stronie fanowskiej na Facebooku.
 8. Zwycięzców konkursu zostaną wytypowani na drodze wyboru najlepszych prac przez ekipę post-apo-2012.
 9. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swoich danych adresowych na adres e-mail postapo2012@gmail.com w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
 10. Wysłanie pracy jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Wygranie konkursu jest jednoznaczne z zamieszczeniem na blogu i stronie fanowskiej na Facebooku nazwisk zwycięzców.
 12. Po rozstrzygnięciu konkursu na blogu post-apo-2012 zostanie utworzona galeria wszystkich nadesłanych prac.
 13. Użytkownik, podając swoje dane osobowe wyraża zgodę na ich niekomercyjne przetwarzanie przez post-apo-2012.
 14. Post-apo-2012 zastrzega sobie prawo do niewysyłania nagród poza granice administracyjne Rzeczpospolitej Polskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz