sobota, 2 czerwca 2012

ŚWIDKON już 7-9 września 2012!


Jak to wiernym fanom bloga post-apo-2012 wiadomo, niemal od samego początku istnienia strony współpracujemy ze stroną RPG Zona, która traktuje głównie o erpegach i postapokalipsie, a której autorem jest Uber/Sakwan. 
Otóż ten właśnie człowiek organizuje w Świdniku w dniach 7-9 września 2012 roku ŚWIDKON - czyli konwent postapokaliptyczny (na którym, nota bene, post-apo-2012 ma zamiar się pojawić).
Post-apo-2012 obejmuje patronat medialny nad wydarzeniem!
 Już teraz obmyślajcie, jak we wrześniu dostać się do świdnickich bunkrów, jedynej ostoi ludzkości...

Synu, nie lękasz się podróżować samotnie po bezdrożach tej postnuklearnej pustyni? Tak, kiedyś to był piękny kraj. Nazywaliśmy go Polską, ale te czasy przeminęły. Teraz mamy jedno, wielkie pustkowie i nie ma sensu dzielić go na państwa. Widzisz, w tych czasach jedyną formą władzy jest siła, a nie tak jak w dawnych czasach głos większości. Samotnicy na szlaku mogą paść łatwą ofiarą lokalnych panów, którzy w zamian za służbę u siebie oferują ocalałym dostęp do nieskażonych studni.

Zupełnie inaczej jest na dawnej Lubelszczyźnie, gdzie zachowała się niewielka, cywilizowana społeczność. Rzecz jasna nie miałaby prawa bytu, gdyby nie tamtejsi gangersi. Ich grupa nazywa się Obelisk, sam nie wiem, dlaczego. Czym różnią się od innych gangów, których namnożyło się od czasu, kiedy nastał Koniec? Może tym, że co roku organizują dni otwarte ich bunkra, do którego może wejść każdy. Legendy głoszą, że jest to nowy raj, ale ile w tym prawdy? Jednego jestem pewien, udam się tam za wszelką cenę i przekonam się na własnej skórze. Może się przyłączysz? Im będzie nas więcej, tym bezpieczniej na szlaku i raźniej na miejscu. Śmiało, nie pożałujesz.

Musimy dostać się do ruin miasta Świdnik, tuż obok Lublina. Mamy sporo czasu, bo wrota bunkra będą otwarte dla każdego podróżnika od 7 do 9 września 2012 roku.

więcej nahttp://swidkon.net/
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz